0
ایران، تهران
ایران، تهران
وزیر ارشاد در غرفه منادیان بصیرت خبر داد؛ برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای به‌زودی رونمایی خواهد شد

وزیر ارشاد در غرفه منادیان بصیرت خبر داد؛ برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای به‌زودی رونمایی خواهد شد

اسماعیلی با تاکید براینکه بازی‌های رایانه‌ای را با رویکرد تحولی دنبال می‌کنیم، گفت:
برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تدوین شده است که به‌زودی رونمایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه منادیان ، «محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) از بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید به‌عمل آورد.

اسماعیلی با حضور در غرفه منادیان بصیرت در جریان تولیدات این مجموعه قرار گرفت و اظهار داشت: بازی‌های رایانه‌ای یکی از بخش‌هایی است که خبرهایی که به ما می‌رسد نشان می‌دهد فوق‌العاده مورد استقبال است.

وی از مجموعه منادیان بصیرت بخاطر تولیدات فاخر رایانه‌ای تشکر کرد و افزود: ما در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای سالانه فستیوال‌های حوزه بازی را برگزار می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید براینکه بازی‌های رایانه‌ای بیشترین مصرف فرهنگی را دارند، ادامه داد: اگر برنامه‌ریزی مناسب را نداشته باشیم از این فضای پرمصرف دور خواهیم ماند.

اسماعیلی از تقویت بخش‌ بازی‌های رایانه در دولت خبر داد و تصریح کرد: در جریان برنامه‌های رایانه‌ای جهت‌گیری محتوایی دقیق برای نشر مسیر قرآن و اهل بیت خواهیم داشت.

وی در پاسخ به اینکه در حوزه بازی‌های رایانه‌ای برنامه تحولی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود دارد، گفت: بله، برنامه تحولی بازی‌های رایانه‌ای در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تدوین شده است که به‌زودی رونمایی خواهد شد.

گفتنی است؛ غرفه نوجوان «منادیان بصیرت» در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از شنبه ۲۷ فروردین تا جمعه ۹ اردیبهشت از ساعت۱۷:۳۰ تا ۲۳:۳۰ در شبستان اصلی مصلی امام خمینی(ره) راهرو ۹۶ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *