0
ایران، تهران
ایران، تهران
انیمیشن واقعیت مجازی «اکبر لیلا» در نمایشگاه بغداد رونمایی شد

انیمیشن واقعیت مجازی «اکبر لیلا» در نمایشگاه بغداد رونمایی شد

انیمیشن سه بعدی و ۳۶۰ درجه «اکبر لیلا» که داستان رشادت‌های حضرت علی اکبر (ع)، وداع ایشان با امام حسین (ع) و همچنین لحظه شهادت آن حضرت را به تصویر کشیده است، در دومین نمایشگاه بین‌المللی کودک و نوجوان بغداد رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه منادیان بصیرت، «اکبر لیلا» یک محصول انیمیشن واقعیت مجازی و جدید‌ترین محصول شرکت منادیان است که با حضور مسئولان فرهنگی ایران و عراق در دومین نمایشگاه بین‌المللی کودک و نوجوان بغداد رونمایی شد.

این انیمیشن به کارگردانی دانیال عطوفی و تهیه کنندگی مهدی جعفری جوزانی تولید و انتشار آن در پیاده روی اربعین سال جاری اتفاق خواهد افتاد.

در این مراسم شیخ محمد البیضانی رییس برگزاری نمایشگاه و مدیر شبکه تلویزیونی شهاب عراق، دهقان مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری رزمندگان اسلام جمهوری اسلامی ایران و مهدی جعفری جوزانی مدیرعامل موسسه منادیان بصیرت حضور داشتند.

وی آر یا واقعیت مجازی اکبر لیلا محصول موسسه منادیان که به تازگی مرحله تولید را پشت سر گذاشته، هم اکنون جهت عرضه در پیاده روی اربعین مرحله نهایی اکران را سپری می‌کند. این انیمیشن سه بعدی و ۳۶۰ درجه، داستان رشادت‌های حضرت علی اکبر (ع)، وداع ایشان با امام حسین (ع) و همچنین لحظه شهادت آن حضرت را به تصویر کشیده است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *