انیمیشن ها


سریال افسانه نوروز


یکی از جذاب ترین افسانه های فولکلور ایرانی داستان عمو نوروز و ننه سرماست که در عین تصویر کردن انقلاب زمین در بهار و عبور از فصل سوز و سرما یک بیان دراماتیک از تغییر را به نمایش میگذارد. با نگاه به بازار داخلی و بین المللی در یک استایل دیده نشده و فضای سه بعدی فانتزی چشم نواز تولید و بی تردید میتواند بیانی فاخر از نوروز، این میراث جهانی ایرانیان باشد. وجود دراماتیک افسانه نوروز آنقدر دل انگیز و فضای بصری اثر آنقدر خاطره ساز است که افسانه نوروز را به یک اثر شاخص داخلی و بین المللی تبدیل کرده است و فانتزی صحیح این اثر میتواند جای خالی ادبیات فانتزی در انیمیشن ایران را پر کرده و به مخاطبین شکل صحیحی از این روایت منحصر به فرد را ارائه نماید.


سینمایی شمشیر و اندوه


شمشیر و اندوه یک روایت منحصر به فرد از کودکی است اهل مدائن به نام کارن که خانواده خود را تنها به جرم حمایت از آرمان آزادی و برابری امام حسن مجتبی )ع( به دستور معاویه از دست میدهد و مسیر زندگیش پس از این اتفاق دستخوش تغییر میشود، تغییری که او را برای یک روایت هیجان انگیز و دراماتیک در سال 61 هجری آماده خواهد ساخت. شمشیر و اندوه در سبک رئال و با نگاه به بازار بین المللی فرآیند تولید را سپری میکند و به عنوان یک اثر سینمایی ارائه یک روایت بین المللی و تاثیر گذار خواه در بازار داخلی و خواه در بازار خارجی را رسالت خود میداند.
انیمیشن سینمایی ماریــا


اوراسیا سرزمینی است با مردمان سختکوش و آهنین و متحد ، دژی محکم و استوار و دیواره های بلند و نفوذ ناپذیر ؛ با کوههایی بلند که اطرافش را احاطه کرده اند

ارکان اصلی این حکومت پادشاه و فرزندش یاشوع و نوه اش ماریا هستند . ماریا در کودکی ، مادرش را از دست داده است و در کسب آموزشهای شمشیر زنی و جنگی ، علیرغم سن کم و جثه کوچکش ، مهارتهای زیادی از پدرش یاشوع که نزد اوراسیایی ها بعنوان یک قهرمان نظامی شناخته می شود؛ می آموزد.
کمی دورتر ، روکوها در جزیره ای میان دریاهای دور با حاکمانی ظالم و مردمانی بد سیرت زندگی می کنند . روکوها در پی غصب سرزمین غنی اوراسیا و برهم چیدن حکومت اوراسیایی ها هستند و به همین منظور ؛ بارها و بارها به آنها حمله کرده اند ، که هر بار به دلیل مقاومت مردم اوراسیا ، نقشه نظامی آنها به شکست انجامیده است . یک انیمیشن سینمایی با روایتی جذاب برگرفته از وقایع سال های پایانی حکومت اسلام در سرزمین آندولس و نگاهی به علل شکست تاریخی اسلام در آندلساست که شخصیت اصلی این اثر ماریا نوه پادشاه سرزمین آندلس است

.